Zanik funkcji seksualnych u 20-letniej osoby

Witam, mam 20 lat, nie pale, nie pije ( jedynie okazujnie raz np. na 2 tygodnie i w niewielkich ilościach), cwicze na siłowni, dobrze się odżywiam ( zbilansowana dieta ) jednakrze od 2 lat zauwarzam u mnie zanik funkci seksualnych ( obecnie nawet masturbacja nie jest satysfakcjonująćą, czasami nawet możliwa) i popedu seksualneg, testosteron w normie... chodze do seksuologa ale czuję ze to nie u niego powinienem szukać pomocy... Co robic proszę o pomoc .... czy to może byc coś neurologicznego?

Dzień dobry!

Warto skonsultować się z innym lekarzem seksuologiem i raz jeszcze przeprowadzić pełną diagnostyką (nie tylko sam poziom testosteronu, ale komplet badań). Może być to także lekarz neurolog, który jest jednocześnie seksuologiem (np. dr Andrzej Depko).

Warto także skonsultować się z psychologiem seksuologiem.

Pozdrawiam!

Z postu wynika, że obawia się Pan somatycznego (pisze Pan: neurologicznego?) tła zaburzeń.
Jeśli chodzi Pan do seksuologa psychologa, to proszę rozważyć skorzystanie z konsultacji lekarza seksuologa. Jeśli jest Pan w opiece lekarza seksuologa, to najprościej porozmawiać z Nim o swych obawach.
Jeżeli nie usatysfakcjonuje Pana jego reakcja, to pozostaje skorzystać z porady innego, wybranego przez Pana, lekarza seksuologa.
Diagnostyka medyczna jest niemożliwa przez internet. Życzę rozwiązania problemu.
Pozdrawiam. JW, Poznań.