Zanik radości z życia i marzeń oraz lęk przed codziennością u 23-latka

Witam, mam problem,z którym każdy dzień staje się coraz trudniejszym wyzwaniem. Od dwóch tygodni czuję,jakbym w ogóle przestał myśleć, czuć radość życia,zniknęły we mnie uczucia, marzenia,to co ważne nagle przestało się dla mnie liczyć,czuję jakiś taki dziwny lęk przed codziennością,choć wiem że dam radę zawsze się boję, słuchanie muzyki też przestało wywoływać u mnie jakiekolwiek wspomnienia i emocje, traktuję ją jak hałas,który zakłóca moją koncentrację, mam braki pamięci... Co to może być? :/

Witam. Opisuje Pan objawy związane z przeżywaną depresją. Proszę nie zwlekać i udać się po pomoc do psychiatry, który zdiagnozuje Pana i wspomoże odpowiednimi lekami. A także warto podjąć leczenie korzystając z wiedzy specjalistycznej psychoterapeuty. Powodzenia

Witam. Nie da się postawić przez internet rzetelnej diagnozy. Ale objawy, które Pan opisuje, przynoszą Panu cierpienie i dlatego zachęcam do rozpoczęcia leczenia. Rekomenduję zgłoszenie się i do psychiatry, i do psychoterapeuty. Pozdrawiam