Zapalenie kanału odbytu

miesiąc temu proktolog stwierdził u mnie zapalenie kanału odbytu stosowałem maść , po której mnie piekło , od jakiegoś czasu mam swędzenie , poza tym mam nerwicę , co stosować do higieny odbytu ? przyczyną też mogło być to ,że cały dzień prawie nic nie jadłem dopiero popołudniu obfity posiłek

Aleksander Ropielewski

Sugeruję stoswanie ostęnych w aptece płynó łągodzących stosowanych przy występowaniu hemoroidów lub z wyciągiem z kory dębowej.