Zapalenie oskrzeli i bóle na wysokości żeber

Witam mam od dwóch tygodni zapalenie oskrzeli a teraz na wysokości 5 i 6 rzebra mam taki ból, ze nie mogę wstać z łóżka ani kaszlec jakby bolał mięsień. Dotykam rzebra i tez mam uczucie ze miejsce jest bolesne. Od tygodni mi to doskwiera jak chce kaszlnac to muszę przyciągnąć kolano do klatki taki mocny ból.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza celem badania. bez badania nie można stwierdzić przyczyn tego rodzaju bólu. Proponuję udać się do swojego lekarza rodzinnego/POZ.