Zapalenie płuc w dolnej części lewego płuca
Witam. 1,5 miesiąca temu nabawiłem się zapalenia płuc w dolnej części lewego płuca. Byłem leczony zastrzykami domięśniowo. Najpierw Zinacef a potem Biotrakson i Biodacyna razem a na koniec Azitrolek w tabl. Ostatnie RTG wykazało znaczny, niemal całkowity regres nacieku. Niestety nadal nie czuję się tak jak przed chorobą. Bardzo dużo żółtej flegmy mi schodzi, ale raczej z okolic gardła, od 3 tyg. mam chrypę i czuję się osłabiony. Często czuję też ból mięśni lub kości nóg. Jaki może być powód?

MĘŻCZYZNA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być skutkiem przebytej infekcji. W przypadku dalszego utrzymywania się objawów konieczna będzie wizyta u lekarza.