Zaparcia a brodawczaki pęcherza moczowego

Witam, w ubiegłym roku na jesień miałam robioną kolonoskopię. Były trzy polipy, które zostały uszczyknięte. Wynik histopatologiczny był dobry. Od kilku miesięcy mam problem z zaparciami. Nie pomagają naturalne metody (śliwki suszone, orzechy, otręby) ani środek kupiony w aptece "Colon C". Czy powinnam powtórzyć kolonoskopię? Czy stosować bardziej radykalne środki na przeczyszczenie? Nadmieniam, że choruję na brodawczaki pęcherza moczowego (7 zabiegów usunięcia oraz cykl chemioterapii w 2013 r.).

Witam,
jeżeli zaparcia się nasiliły proponowałabym jednak wykonanie kolonoskopii kontrolnej - powinna być wykonywana u pani raz na rok.
Może Pani wprowadzić do diety więcej błonnika, warzyw, owoców, płynnych jogurtów i pić 2 L wody niegazowej dziennie