Zapłodnienie przez preejakulat

Witam mam pytanie odnośnie prejakulatu. Czy im więcej go wycieknie do pochwy jest bardziej niebezpieczny czy to nie ma znaczenia ? Czy jeżeli wcześniej miałem kontakt z dziewczyną kilka razy bez zabezpieczenia podobno zawsze jest ten płyn podczas stosunku i do niczego nie dochodziło czyli u mnie w płynie nie ma plemników? Proszę o odpowiedź na moje pytania pozdrawiam ..

To, że nie doszło do zapłodnienia, nie jest dowodem, że nie ma żywych plemników w preejakulacie. Podobnie jak nie każdy wytrysk podczas stosunku prowadzi do zapłodnienia. Pozdrawiam!