Zarażenie kiłą i prawdopodobieństwo zarażenia HIV

czy zarazenie sie kila moze znaczyc zarazenie sie hiv? Jesli tabletki nie pomogly w leczeniu kily czy zatrzyki mozna przyjmowac chodzac na nie do lekarza nie kladac sie do szpitala?

Zarażenie jedną chorobą przenoszoną drogą płciową zwiększa, z wielu powodów, zarażenie inną chorobą przenoszoną drogą płciową. Co to znaczy, że tabletki nie pomogły w leczeniu kiły? Proszę podać więcej informacji, tj. wyniki badań serologicznych.