Zatkany nos, całodniowe bóle głowy, nudności i uczucie zimna u 20-latki

Od kilku dni mam dziwne objawy. Cały czas zatkanym nos,gdzie tym całodniowe bóle głowy,nudności,odczuwam non stop zimno oraz moje ciało jest całe zimne,a czuje sie jakbym miała gorączkę. Nie wiem czy to ma cos z tym wspólnego,ale od dzieciństwa choruje na astmę oskrzelowa i od jakiegoś czasu sie ona nawrócila. Dodatkowo dodam,ze mam miesiączke. Co moze byc przyczyna tych objaw?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję zatok. Sugeruję konsultację z lekarzem pierwszego kontaktu, który potwierdzi diagnozę oraz wdroży właściwe leczenie.