Zawartość kwasu foliowego w witaminach dla kobiet w ciąży

Czy zawartość 600mg kwasu foliowego w witaminach dla kobiet w ciąży jest odpowiednia? tabletki które kupiłam tyle zawierają, porównując z innymi suplementami wszystkie wartości witamin są zwiększone. Czy nie zaszkodzi to maluszkowi ?

Czy nie chodzi raczej o 600 mikrogram kw. foliowego? Jest to oczywiście odpowiednia ilość, ponieważ minimalna ilość kwasu foliowego, którą powinna suplementować ciężarna to 400 mikrogram. W niektórych przypadkach (np wady OUN w rodzinie itp) suplementacja powinna być większa- nawet do kliku gram.Pozdrawiam