Zawroty głowy, omdlenia, lęki, odczuwanie niepokoju

Witam.mam hasimoto.W czerwcu urodziłam i miałam nadczynnosc 0.01 ft4 3.35. Teraz tsh ponad 6.Biorę thyrozol 5mg i dalej czuję się źle.mam zawroty głowy,uczucie zaslabniecia,lęki,niepokój bez przyczyny,osłabienie,uderzenia gorąca lub zimno,bolą mnie stawy,brak mi koncentracji,ogromna sennosc i apatia.Jestem na macierzyńskim i boję się gdziekolwiek wyjść między ludzi.A zauważyłam ze wszystko nasila mi się na około 10 dni przed okresem. Co robić bo ledwo funkcjonuje.może do ginekologa?

Istnieje też możliwość, że ma Pani napady lęku i jest to sprawa niezależna od choroby tarczycy. W tym wypadku powinien Panią zobaczyć psychiatra.