Hashimoto, niedoczynność tarczycy i pogorszenie samopoczucia

Witam.Mam hasimoto.W czerwcu urodziłam.we wrześniu nadczynnosc 0.01 i ft4 3.35 dostałam thyrozol 20 mg.Bylo jako tako.W grudniu tsh ponad 6 i ft4 0.78 thyrozol 5 mg. Obecnie tsh 5.050 i ft4 1.10 a wrocilo wszystko znow nasilone-kolatanie serca,niepokoj,lęki przed wyjsciem gdziekolwiek,sennosc,brak apetytu,apatia,uczucie tracenia swiadomosci,oslabienie,brak koncentracji,sucho w buzi...Ledwo zyje.Czekam na wizytę.Jakie powinno być leczenie mojego przypadku?Czy thyrozol jest odpowiedni?Proszę o por

Moja podpowiedź jest dość hetetycka. Jeśli problem zaczął się po ciąży to może być niedobór jodu. Dziecko wzięło swoją działkę. Jak sprawdzić : 1. znaleźć lab które oznacza kod q moczu. 2. Zdobyć płyn Lugola (roztwór wodny ). 3. Wypić 2 ml płynu Lugola = 50 mg jodu i 4. Bezpośrednio po zrobić dobowa zbiórkę moczu. 5. Jeśli jesteśmy zdrowi wydaliliśmy pod 100% jodu który przyjęliśmy (ok 50mg ). 6. Jeśli chorzy znacznie mniej. .... ( wchloniemy jak gąbka )