Zawroty głowy, silne osłabienie i depresja a prawdopodobieństwo nowotworu

Dwukrotna dobową zbiórka moczu zebrała ponad 5litrów moczu, piję kubek za kubkiem.Mam tężyczkę, cukrzyca i tarczyca wykluczone.17OH progesteron ponad 10 nmol/L początkowo, aktualnie 2.8 nmol/L. erytrocyty nieznacznie ponad normę. Reszta w normie. Ani endokrynolog ani neurolodzy nie wskazali przyczyn tężyczki. Objawy: zawroty głowy, silne osłabienia, drżenia mięśni całego ciała, kołatanie serca, depresja. Czy to może mieć podłoże urologiczne,rakowe?

Nasz układ nerwowy jest bardzo wrażliwy na wszelkie zmiany w gospodarce hormonalnej naszego organizmu. Pani problemy natury neurologicznej i emocjonalnej mogą być związane z czysto fizykalnym podłożem. Na te przyczyny może oczywiście nakładać się stres dodatkowo nasilający objawy ale z pewnością ich nie generujący.