Zazdrość o zainteresowanie innymi kobietami

http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow/990251,zazdrosc-w-zwiazku link do poprzedniego pytania. Chcialam zapytac czy moge zrobic cos jeszcze. Moje obawy dotycza tego ze partner oszukiwal mnie setki razy i pisal z innymi kobietami.Powiedzialam mu o swoich obawach duzo razy.Jedak boli mnie ten fakt ze wykazuje zainteresowanie profilem jedenj konkretnej kobiety. Co moge zrobic?

Witam.. zauważyłem, że mieszka Pani w Białymstoku. Zapraszam do Ośrodka Psychoterapii przy ul. K.Ciołkowskiego 49, którym kieruję,gdzie, w bezpośrednim kontakcie z terapeutą uzyska Pani więcej i bardziej miarodajnych informacji niż korespondencyjnie. Podobno jednym ze wskaźników powagi w traktowaniu naszych problemów jest czas jaki jesteśmy zdecydowani poświęcić na ich rozwiązanie.Pozdrawiam i zapraszam

Witam. Zachęcam Panią do przemyślenia całej tej sytuacji: "partner oszukiwał mnie setki razy", "pisał z innymi kobietami", "wykazuje zainteresowanie profilem jednej konkretnej kobiety". Zastanawiam się co Panią kieruje, że pozostaje Pani w tym związku. Pozdrawiam