Zazdrość w związku i agresja

jesli mam taki charakter ze jesli partner sprzeciwialby mi sie lub czatowalby z panienkami jestem w stanie mu ublizac lub uderzyc w twarz to znajde osobe do stalego zw

Dzień dobry!

Tak, jest możliwe, że znajdzie Pani partnera i stworzycie związek. Ale czy będzie to związek udany? Czy Pani będzie w nim szczęśliwa? Czy partner będzie?
Dobrze, że zauważa Pani swoje wady i trudności. Drugim krokiem jest ich zmiana.

Pozdrawiam!