Agresja alkoholika na trzeźwo

PARTNER JEST ALKOHOLIKIEM-TRZEŻWY OD 18MIESIĘCY.OSTATNIO JEST BARDZO AGRESYWNY(SLOWNIE) ALE TYLKO W STOSUNKU DO MNIE.CO POWINNAM ZROBIĆ?JESTEŚMY W WOLNYM ZWIĄZKU PARTNERSKIM.ON 57LAT-JA 53.Z TRUDEM ZNOSZĘ TĄ SYTUACJĘ

.za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry. Czy Pani partner pozostając w trzeźwości od 18 m-cy korzysta z jakiejś formy pomocy, wsparcia? Być może mierzy się z czymś bardzo dla siebie trudnym i odreagowuje napięcie właśnie na Pani. Trudno to oczywiście stwierdzić. Co powoduje, że pozostaje Pani w związku z partnerem, który jest w stosunku do Pani agresywny? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania, oraz przeprowadzić szczerą, nieoskarżającą rozmowę z partnerem w której wyjaśni mu Pani jak się czuje podczas tych wybuchów złości oraz zapyta partnera jaki jest jego obraz tej sytuacji. Pozdrawiam.