Jak rozwiązać problemy w związku?

Witam, mam problem, Mój chłopak mówi że ma mętlik w głowie i nie wie czy chce ze mną być. Ale mówi że kocha i pracuje tak dużo dla nas żebyśmy mieli w przyszłości dobrze. nie wiem co mam myśleć. czemu nie chce teraz być ze mną? czy będzie chciał ? jak chciałam zakończyć ten związek to powiedział że nie chce tego. Ale nie odzywa się do mnie, nie spotykamy się. ja nie wiem co myśleć... co robić ?

Mgr Marta Patoka

Witam.
Pytania, które Pani zadaje, należy zadać w rozmowie z chłopakiem, bez tego nie znajdzie Pani na nie odpowiedzi.
Pozdrawiam

Podobne zachowanie może wynikać z niepewności i wątpliwości, a także leku przed podjęciem decyzji i wzięciem odpowiedzialności za swoje działania.
Warto, żeby Pani zastanowiła się jak długo chce i jest wstanie czekać na decyzje chłopaka, jasno i wyraźnie mówiła o swoich uczuciach, a także stawiała granice. Jasna komunikacja pozwala rozwiać wątpliwości i poradzić sobie z kryzysem (niezależnie od rozwiązanie).