Zdiagnozowana nerwica natręctw, a objawy stwardnienia rozsianego

Witam, mój problem zaczął się jakoś od połowy lipca tego roku. Wystąpiły u mnie stany lękowe . Zacząłem czytać w i Internecie ma temat różnych chorób. Wydawało mi się że miałem np. Zawał serca , udar mózgu ,boreliozę. Następnie zacząłem czytać o chorobach psychicznych , cały czas towarzyszył mi lęk. Wmawiałem sobie różne choroby od depresji , po schizofremie, derealizację. Ciągle myślałem o różnych chorobach oraz odczuwałem ich objawy . Zgłosiłem się do psychiatry , który nie stwierdził żadnej choroby i zapisał jakieś lekarstwa. Na następnej wizycie stwierdził u mnie nerwicę natręctw występującą pod postacią natrętnych myśli. Zacząłem brac tabletki po których pojawiały się nie kontrolowane ruchy np. Skracanie w brzuchu , szarpnięcie nogi lub ręki . Szybko odstawiłam te leki. Te odruchy występują u mnie od dziś . Od nie dawna mam objawy podobne do SM czyli drętwienie kończyn, zatykanie uszu , nie kontrolowany śmiech i płacz(o wiele częściej płacz) , mrowienie , 2 razy w nocy obudziłem się i nie mogłem kompletnie ruszać ręką , lecz po chwili przeszło. Umówiliłem się juz do neurologa. Czy to rzeczywiście może być stwardnienie rozsiane ? Czy Nerwica ? Proszę o szybką odpowiedź . Straszenie się boję .Pozdrawiam.

Kochany chłopcze. *18 lat to taki okres w życiu każdego człowieka, w którym trzeba się zająć sportem, rozwojem intelektualnym, miłością, często wychodzić na spacery, bieganie, spotykać się często z koleżankami i kolegami. Odradzam, całkowicie odradzam wyszukiwanie na siłę chorób w internecie i chodzenia po różnego rodzajach lekarzach, który zawsze będzie chciał znaleźć jakąś chorobę, bo to wynika z jego obowiązku. *Proszę Pana, jeżeli chce Pan być dorosłą osobą to proszę się zająć jakimś pożytecznym zadaniem, które pomoże w Pana rozwoju psychicznym, fizycznym i emocjonalnym. Poznań to duże miast, w którym jest szereg klubów a których można rozwijać swoje umiejętności. Polecam klub Kwadrat, w którym 6 grudnia miałam wykład na temat odpowiedzialności. *Proszę być odpowiedzialnym za swoje życie i zdrowie - to jest Pana obowiązek. Wiedza internetowa doprowadziła Pana do stanu, w jakim się Pan teraz znajduje. Proszę więc z tej "wiedzy" natychmiast zrezygnować. Cieszyć się życiem, swoimi osiemnastoletnimi urodzinami. * A co na Pana problemy mówią rodzice? Gdzie jest ich pomoc? Bardzo życzę Panu pozytywnego wyjścia z sytuacji w którą się Pan sam wpędził.
Dużo zdrowia i odpowiedzialności.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl