Zdrada w związku i chęć ucieczki

Witam. Mam 30 lat, jestem pół roku po zakończonym "związku". Wszystko wali mi się w życiu zarówno prywatnym jak i osobistym. Mężczyzna z którym byłam zdradził, ma dziecko z inną, zostawił mnie z długami. Weszłam w konflikt z rodziną, odwrócili się ode mnie. Nie radze sobie z niczym. Najchętniej wyprowadziłabym się i zaczęła wszystko od nowa,ale nie wiem czy to uczucie nie pozostanie we mnie.Uczucie ucieczki.Nie mam z kim o tym porozmawiać. Prosze o rade.

W takiej sytuacji warto przepracować uczucia i emocje z psychologiem. Pomoże odbudować poczucia sprawstwa, własnej wartości i bezpieczeństwa, a także rozwiązać konflikty emocjonalne i nieuświadamiane dążenia czy wzorce. To wszystko pozwoli Pani opanować nie tylko obecna sytuację, ale także skierować się ku przyszłości.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza