Zdrowe odżywianie w czasie podróży służbowych

Witam, często podróżuję służbowo po Węgrzech, raz w miesiącu przez 2 tygodnie ciągiem mieszkam w hotelu który nie ma kuchni ani lodówki w pokoju a obiad kosztuje stanowoczo za dużo (~70zł). Co mam kupować i jak przygotowywać posiłki aby zdrowo i świeżo się odżywiać? Mam dostęp tylko do rzeczy w supermarkecie, a w pokoju nie mam nawet mikrofalówki czy noża i talerza. W okolicy nie ma restauracji. Odżywiam się słodkimi bułkami i batonami... Proszę o poradę! Pozdrawiam, Karol, lat 27, 174cm, 80kg

Proponuję rozpocząć od śniadań złożonych z owoców, dodadzą odpowiedniej ilości cukrów, witamin i minerałów na cały dzień. Na śniadanie może zjeść Pani tyle owoców ile zdoła nie ma tu ograniczeń ilościowych. Na obiad można zrobić różnorodne surówki z warzyw, do tego kabanosy lub inne kiełbaskowe produkty a kolacja kanapki z różnych rodzajów pieczywa z dodatkiem wędliny warzyw i nabiału. Wato pamiętać o mleku, serach, twarogach, jogurtach i kefirach oraz płatkach śniadaniowych, pestkach dyni, słonecznika i orzecha, które świetnie urozmaicą posiłki.