Zerwanie więzozrostu piszczelowo-strzałkowego

Witam 9 czerwca podczas meczu złamałem kostkę i zerwałem więzozrost piszczelowo strzałkowy. Półtora tygodnia później miałem zabieg operacyjny ( użyto pętli drucianej, drutów KW cos takiego..) . Od tamtej chwili chodzę o kulach oraz mam szynę gipsową. Ciekawi mnie jak długo będzie trwał mój powrót do sprawności, jak długa rehabilitacja? Co robić by przyśpieszyć leczenie? I kiedy można powrócić do uprawiania sportu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.