Zespół psychosomatyczny u 85-latka

Moj tato 85 lat cierpi na bole zoladka-rumieniowate przewlekle zapalenie,kregoslupa jak ma napad bolu- boli go cale cialo.Najprawdop.jest to zespol psychosomatyczny? Ale on cierpi nonstop nawet morfina nie pomaga-prosze o adres do psychoterapeuty we Wroclawiu lub innego lekarza ktory potrafi pomoc w tym problemie. Pozdrawiam .J.Chornowicz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W leczeniu dolegliwości psychosomatycznych pomoże Państwu specjalista psychiatra, ew. psychoterapeuta. Konkretne nazwiska oraz adresy znajdzie Pani między innymi na naszej stronie internetowej.