Zespół Mayera-Rokitansky'ego-Küstera-Hausera u 32-latki

moj problem polega jestem chora na zespol mayera -rokitansky ego kustera hausera niemam miesiaczki i jestem bezplodna nie mam pokwy i maicy zespol mrkh jestem po powanej operacji laparaskopi w wieku 18 lat .mam wiele innych chorow w sobie podobno 5 .piersi mi sie nierozwinely jak u kazdej innej kobiety.

Witaj,
mogę napisać jedynie tyle,ile mieści się w kompetencjach psychoterapeuty i psychologa.Otóż w sposób "widoczny"czujesz się kobietą mimo wspomnianych deficytów.Z tego powodu masz tez identyczne potrzeby,jak płec żeńska-i bardzo dobrze.Powinnaś bez względu na inne formy leczenia być w grupie lub kontakcie z kimś,kto potrafi sobie ułozyc zycie z podobnymi problemami.Poszukaj w Google fundacji/organizacji/,której nazwy nie pamiętam,ale która zajmuje się pomocą niepełnosprawnym od strony psychicznej,seksuologicznej itp.Działają cuda!I należy tam b.wiele osób po wypadkach sportowych,amputacjach i urazach a opiekunami sa byli sportowcy/obecnie też kaleki/.Możesz zapytać w AWF-ie warszawskim również.Możesz tez ponownie zapytać na obecnej stronie ABC Zdrowie
Pozdrawiam