Zgrubienie podskórne z prawej strony jelita

Mam problem z zgrubnieniem podskurnym z prawej strony jelita o średnicy około 3centymetrow już od jakiegoś czasu i problem z guzkami w postaci ropnej pod obiema pachami i na pupie w okolicy kośći ogonowej i odbytu które mam już od paru lat około 6 co powinienem zrobić odwiedziłem przy okazji paru lekarzy niestety bez skutków serdecznie dziękuje adrian

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przyniosło spodziewanego efektu to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza celem modyfikacji terapii.