Zgrubienie poniżej pępka

Witam , od jakiegoś tygodnia mam guza (kulkę) parę cm w dół od pępka . Wcześniej była tam krosta i po jej wyciśnięciu(chyba) powstała właśnie ta kulka . Jak się dotknie to czuć ją i boli , lecz gołym okiem jej nie widać .Co to może być i jak to usunąć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.