Zgrubienie w pachwinie u 32-letniej kobiety

Czy tomografia komputerowa miednicy i j. brzusznej wykryłaby guzka w pachwinie, albo przepuklinę pachwinową? Lekarz mi poopisywał z góry na dół wszystko od wątroby po ukł. rozrodczy, nic nie wspomniał, a wyczułam u siebie już dawno w pachwinie taka kuleczkę małą i nie wiem czy to jest węzeł chłonny czy co to może być, jestem szczupła. Kuleczka jest cały czas taka sama w tym samym miejscu. Czy radiolog by rozpoznał na tomografii ze jest tam coś złego, czy by sobie nie pomylił z węzłem chłonnym?

Witam. Z jakiego powodu była wykonywana TK. Jeśli z innych powodów, opisujący radiolog mógł nie zwrócić uwagi na kuleczkę na granicy rozdzielczości nie wyszczególnioną w wyjściowym rozpoznaniu.