Zioła lub herbatki, które pomogą zapanować nad nerwami

Chciałabym zapytać czy mogą mi Państwo polecić jakieś zioła, herbatę , kapsułki (takie 'delikatne'), które pomogłyby mi w zapanowaniu nad nerwami. Z góry bardzo dziękuję. P.S. koleżanka wspominała mi o melisie.Warto spróbować ?

Witam,

proszę pamiętać, że w leczeniu skołatanych nerwów bardzo skuteczna jest psychoterapia, w określonych przypadkach wspomagana preparatami aptecznymi/lekami. Współczesne badania wyraźnie wskazują, że ewentualne połączenie tych dwóch form terapii daje zdecydowanie lepsze długoterminowe rezultaty niż samo stosowanie farmakologii dlatego zachęcam Panią do skontaktowania się z psychologiem/psychoterapeutą. Warto przede wszystkim poznać źródło swoich uczuć, reakcji, a nie tylko skupić się na likwidacji objawu.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel