Zła samopoczucie po przebywaniu w pobliżu głośnika

Witam, w noc Sylwestrową debiutowałem jako fotoreporter i przez 4 godz.stałem blisko sceny przy nagłośnieniu.Gdy wracałem do domu nagle poczułem się słabiej.Od tej pory mam ciągły ból głowy i klatki piersiowej(ucisk),ciągle mi się odbija przy tym mam odruchy wymiotne i zauważyłem,że żołądek tak jakby się ciągle domagał jeść choć mam odczucie wstrętu do jedzenia.Serce mi bije tak jakby szybciej.Czym może być to spowodowane?Organizm odreagowuję po dużym stresie?Czy skutki basu i infradzwięków?

Pewnie to efekty URAZU AKUSTYCZNEGO : podrażnienia błędników i narządu słuchu
Relax, sporo płynów, moze coś wyciszającego, Vertigo-Heel, Melissa ,
Jeśli nie będzie poprawy to do LEKARZA, Laryngolog, Rodzinny
Jak ciśnienie i [puls?
Moim zdaniem: ZDECYDOWANIE ZA GŁOŚNA JEST WIĘKSZOŚĆ IMPREZ !!!
Co o tym sądzicie ??
Niestety często słyszę takie relacje, sama źle znoszę zbyt głośną muzykę i "ostre basy, tremble etc" ... Powinno się wyznaczyć maksymalny dopuszczalny poziom decybeli!
Pozdrawiam