Źle mi z samą sobą

Od pewnego czasu zaczęłam zachowywać się nieco dziwnie, kontrastowo, jeżeli brałabym pod uwagę siebie sprzed kilkunastu miesięcy... Z energicznej, tętniącej życiem, cieszącej się każdą niepowtarzalną chwilą dziewczyny, przeistoczyłam się w smutną, wciąż rozmyślającą... Trudno mi dostrzec sens w codziennej rutynie. Każdy następny dzień niczym nie różni się od poprzedniego. Zaczynam mieć wszystkiego dość... Najchętniej po prostu zamknęłabym się w mieszkaniu na cztery spusty i spędziła tam resztę życia. Chodzę senna, niewyspana, ponura... Często płaczę. Czasem bez powodu. Wokół nikogo, kto potrafiłby pomóc, nikogo, kto chciałby pomóc, kto by się przejął. Nie wiem, co ze sobą zrobić... Nie widzę sensu w niczym, co mam. Źle mi z samą sobą... Co powinnam zrobić? I co to może zwiastować...?

KOBIETA ponad rok temu

Opisywane objawy mogą wskazywać na depresję, również w przebiegu choroby dwubiegunowej. Szczegółowy opis objawów, ich nasilenia, czasu trwania oraz dodatkowych problemów zdrowotnych (używek, leków) pomoże lekarzowi w postawieniu diagnozy.

Proszę zgłosić się do psychiatry, który pomoże w wyjaśnieniu Pani pytań i wątpliwości.