Złe samopoczucie, osłabienie i bóle mięśni

Prosze o poradę.psychoterapeute mam za pare dni dopiero.od 4miesiexy strasznie źle sie czuje.oslabienie,bole mięśni,sennosc,non stop infekcje,problemy z polykaniem,katar,chore zatoki,klucia w,ciele i glowie.mialan robione:morfologia,tsh,cukier,cholesterol,ekg krotkie w szpitalu,gastroskopie,rtg prZelyku barytem.wszystko ok.morfologia moglaby hc lepszą ale nic prawie nie jem bo nie mam nawet apetytu.co to moze byc?czuje hakbym umierala,czy możliwe ze czegos nie wykryli?:(

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą faktycznie być na tle nerwowym/ stresowym? Do rozważenia diagnostyka w kierunku boreliozy.
Pozdrawiam