Zmęczenie i omdlenia - o czym mogą świadczyć?

Kobieta, mam 24 lata. W ciągu ostatnich 2 tyg. zasłabłam 3 razy. Z reguły zdarza się to rano. Najpierw mam odruch wymiotny, a potem przychodzi osłabienie i mroczki przed oczami. W ciągu dnia jestem bardzo zmęczona. Chodzę spać regularnie, a pomimo to nie mam siły podnieść się rano. Czasem budzę się w nocy i jestem bardzo spragniona. W ciągu ostatnich kilku dni zasypiam bardzo wcześnie, nie mam energii wieczorem. Miewam też bóle pleców. Odżywiam się dobrze. Śniadania, obiady i syte kolacje. Pracuję w godzinach biurowych. Nie wiem co się dzieje, jestem zaniepokojona tą sytuacją. Czego mogą to być objawy?
24 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witamy serdecznie.

Objawy, jakie Pani opisuje, są tak naprawdę dość mało charakterystyczne, dlatego też niestety nie ma możliwości postawienia jakiejkolwiek diagnozy drogą internetową. Zdecydowanie powinna zgłosić się Pani do lekarza rodzinnego, który po pierwsze zbierze wywiad, po drugie Panią zbada, a po trzecie zleci badania dodatkowe (na przykład morfologia, OB/CRP, glukoza, elektrolity).

Może się bowiem okazać, że objawy jakie Pani opisuje są tylko skutkiem na przykład niedoboru żelaza. Przyczyna może tkwić jednak na przykład w infekcji czy różnego typu zaburzeniach neurologicznych, które będą wymagały oceny specjalisty.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty