Zmiana pracy i duży stres

Mam 26 lat, tydzień temu zmieniłam pracę, muszę nauczyć się nowych rzeczy, tempo pracy jest szybkie (ubezpieczenia), praca jest stresująca, nie zawsze zdążę zjeść wszystko. Wcześniej pół roku nie pracowałam, w zeszlym roku przeszłam dwie operacje w obrębie jamy brzusznej. Od kilku dni mam kołatanie serca. Co robić? Jakieś tabletki, czy kropelki?

Witam!

Proszę pójść do lekarza rodzinnego aby panią przebadał , następnie umówić się na wizytę u psychologa w celu przerobienia sytuacji stresowych w jakich dochodzi do sytuacji które powodują u pani takie objawy o jakich pani napisała. Pozdrawiam