Zmiany w genetyce człowieka po wybuchu w Czarnobylu

Witam.Jestem z rocznika 1985r. W 1986 był wybuch w Czarnobylu.W swoim gronie moich rówieśników i w sobie zauważyłem zmiany w genetyce człowieka które dążą do wyniszczenia genów i problemów z płodnościa co wiąze sie z zalamaniem psychicznym i nerwica.połaczylem wiele faktów.teraz wymienie.(czarnobyl.majdan.ukraina i tajni agenci masowo juz brzebywajacy w polsce używaja broni psychotronicznej by zniszczyc nasze ostatnie gałezie drzewa rodowego.Nie z przypadku rosjanie pochowali sie do bukrów.opr

Drogi Panie. Pana wpis nosi znamiona zaburzenia, które warto byłoby skonsultować z psychologiem i/lub psychiatrą. Namawiam do osobistej wizyty u specjalisty i podzielenia się z nim swoimi obawami. POzdrawiam