Zmiany w wyniku EMG i zespół cieśni nadgarstka

witam kilka lat temu miałam badanie emg :obustronne aksonalne uszkodzenie włókien czuciowych,neuropatia czuciowa natomiast dzisiejsze badanie :potwierdza zespół ciesni nadgarstka po stronie lewej ,prawa prawidłowa moje pytanie co sie stało z neuropatia pomimo niezmiennych objawów klinicznych? przed ani w dniu badanie nie przyjmowałam leków skad taki wynik?czy mogłaby to byc pomyłka? dziekuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwości jest kilka. Czy lekarz wykonujący badanie miał wgląd w poprzedni wynik? Sądzę, aby najlepiej skonsultowała się Pani u neurologa.