Zmienione odbieranie emocji po NLP

Hej mam taki problem, próbowałem NLP ostatnio i w efekcie przestalem wierzyc w swoja przeszlosc poglady itp przez co stracilem wszystkie uczucia z nimi zwiazane, teraz o tyle o ile przywrocilem sobie tamto, to w pewnym momencie powiedzialem sobie ze nie chce czuc stresu ktory obj sie w zoladku i tak jakby zamiast tego stresu czy innej emocji fizycznie czuje ucisk w glowie i mrowienie, takie jak po alkoholu :) Gdy mysle o mamie wiem ze ja kocham ale zamiast czegos w klatce czuje wlasnie to ;/

Witam,
Nie wiem co to znaczy dla Pana "próbować NLP".
Jeżeli widzi Pan związek między takim działaniem a zmianami w sobie to możliwe, że podczas tej "próby" poruszył Pan w sobie ważne i do tej pory nieuświadamiane obszary, będące źródłem cierpienia.
Właściwie to - z pewnego punktu widzenia - lepiej że stało się to teraz gdy ma Pan 22 lata a nie później.
Tylko, że teraz warto pójść po rozplątanie tej zagadki do psychoterapeuty. (i to nie do kogoś kto zajmuje się NLP).
Pozdrawiam
Artur Brzeziński

Witam,
nerwicowe dolegliwości ,podobie jak niewłaściwe terapie/NLP/nie leczą,natomiast przenoszą conajwyżej objawy w inny obszar ciała.Proszę zaprzestać na własna rękę technik ,o których Pan pisze i zasięgnąc pomocy psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie.