Zaburzenia odczuwania emocji po NLP

Zawsze odczuwalem emocje w ciele i tak tez kierowalem sie w zyciu, jesli czulem gdzies strach to mimo wszystko i tak tam nie wchodzilem, albo gdy czulem w ciele cos przyjemnego to to robilem itp teraz problem jest taki ze zaczalem sie bawic NLP i te odruchy czy odczucia w ciele jak - strach milosc, obrzydzenie, stress - nie wystepuja um nie badz sa jakies pomiszane, przez co nie wiem jak sie kierowac czyms w zyciu i nie czuje strachu choc logicznie wiem ze cos jest straszne - do kogo z tym isc?

Witam, rozumiem, że czuje Pan zmieszanie lub nie jest pewien swoich uczuć?
Jeżeli korzysta Pan z narzędzi NLP to są tam również takie, które pozwalają przyjrzeć się bliżej temu, co się dzieje. Warto spotkać się z trenerem bądź coachem, a może nawet terapeutą, który pracuje w nurcie NLP i rozwieje Pana wątpliwości. Wspólnie popracujecie nad tym, aby zidentyfikować uczucia, które się w Panu pojawiają i jeżeli będzie taka potrzeba znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Zdarza się, że skrajne uczucia pojawiają się na zmianę lub prawie jednocześnie. Również całkowicie w normie jest być w stanie zmieszania - często jest to pierwszy krok ku zmianie.

Pozdrawiam.
Powodzenia.

Witam Pana. W tym co Pan napisał najbardziej zwróciło moją uwagę, a jednocześnie zaniepokoiło "bawienie się NLP". Napisał Pan, że wcześniej był w kontakcie ze sobą i bez większych problemów potrafił Pan identyfikować własne emocje. Kiedy myślę o Panu i tej delikatnej materii jaką są nasze uczucia dzięki którym jesteśmy w kontakcie ze sobą i światem zewnętrznym to przychodzi mi porównanie do precyzyjnego mechanizmu, który może zostać rozregulowany. To jak z bardzo dobrej klasy fortepianem, czy zegarkiem. Może być potrzebny specjalista, który pomoże ten obszar wyregulować a Pan wróci do kontaktu ze sobą, czego Panu życzę. Pozdrawiam Pana.