Brak odczuwania uczuć i emocji

Brak odczuwania uczuć/emocji -mam wrażenie że funkcjonuje jak automat.(jestem kawalerem lat 34) Witam. Mam na imię Adam i mam problem. Od pewnego czasu nie czuje się szczęśliwy. Obecnie studiuje dziennie na uniwersytecie ale wziąłem dziekankę na 2 semestrze ponieważ nie idzie mi nauka. Dodam ze jestem zdiagnozowany, uważam ze blednie w Opolu i nie chce się leczyć farmakolog., stosuje Antypsychiatrie.Pytanie: Ma Pani mail służbowy, bo chce opisać swoja sytuację?-tu za mało miejsca.Proszę o odp.

Witam,
jeżeli chciałby Pan uzyskać poradę prywatną,proszę wyszukać terapeuty pracującego on line/przez skypa/.Na tym portalu niestety,nie udzielamy takich świadczeń.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam Pana. Chcę się odwołać do trzech aspektów, które zwróciły moją uwagę w tym co Pan napisał. Pierwszy to brak odczuwania emocji/uczuć. Być może nie ma Pan kontaktu ze swoimi uczuciami, ale zapewniam Pana one w Panu są. Taki brak kontaktu może być spowodowany okolicznościami, które doprowadziły do tego, że sposobem na poradzenie sobie z sytuacją było wyłączenie uczuć. Drugi aspekt to napisał Pan, że od pewnego czasu nie czuje się Pan szczęśliwy. To znaczy, że zmiana nastąpiła jakiś czas temu. Trzecim aspektem, który zwraca moją uwagę to diagnoza o której tajemniczo Pan wspomina. Domyślam się, że została postawiona przez specjalistę. Nie wiem czy wykluczając postawioną diagnozę może Pan uzyskać skuteczną pomoc. Dodatkowo szuka Pan dostępu do specjalisty. Jest taki telefon zaufania dla osób w kryzysie emocjonalnym. Informacje o tym telefonie znajdzie Pan pod tym linkiem http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html Proszę wykonać kolejny krok i zadzwonić tam. Pozdrawiam Pana.