Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 0 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Kolor spermy uzależniony jest od stanu zdrowia oraz od rodzaju diety jaką stosuje mężczyzna. Pod napletkiem znajdują się gruczoły wydzielające tzw. mastkę, czyli wydzielinę, której zadaniem jest natłuszczenie skóry żołędzi. Ma ona barwę żółtą lub białą. Należy pamiętać o higienie i usuwaniu tej wydzieliny podczas codziennego mycia prącia.
Jeżeli jednak opisana przez Pana wydzielina ma inną konsystencję, to proponowałabym skonsultować to z lekarzem. Kolor żółty może być również wynikiem infekcji i stanu zapalnego.
Może też to być przewlekłe zapalenie prostaty.
Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy