Zwężenie pochwy i zamiana barwy śluzu

Witam 14.10 byłam na wizycie u ginekologa ktory stwierdził zasinienie, natomiast usg nie wskazuje na ciąże. Okres ktory powinnam dostać to 12.10 do dzisiejszego dnia go nie dostałam. Zauwazylam rownież zmianę słuzu na zabarwienie koloru białego jak i zwężenie pochwy jeśli tak to mogę nazwać. Zostałam skierowana na bhcg wynik to : 0,100 nie bardzo wiem co mam w tej sytuacji dalej zrobic. Lekarz u którego byłam kazał mi zrobic kolejne badanie bhcg.. Skoro wynik to 0,100 skad wzięło sie zasinienie

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem wahań poziomu hormonów. Mogą wynikać również z infekcji intymnej. Proszę zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.