Związek homoseksualny i obawy o żonatego brata

mam pytanie jest dwóch braci jeden ma 37 lat drógi 31 ten młodszy jest gejem a drógi ma żone czy mam się obawiać tego jego brata czy może mieć ciągotki do mnie ja jestem z tym 31 latkiem mam się obawiać jeo brata będę wdzięczny za wyjaśnienie tego . Dziękuje.

Dzień dobry!

Niestety, trudno mi zrozumieć opisaną przez Pana sytuację i zadane pytanie.
Być może mógłby Pan opisać ją i swoje wątpliwości nieco innymi słowami, abym miała pewność, że nie zrozumiałam Pana błędnie?

Pozdrawiam!