Relacje z bratem partnera

Witam mam na imię Krzyś jestem z moim partnerem Łukaszem on ma brata ma żone i czasem mnie dziwnie obserwuje tak jakby coś chciał czyli seksu jest to możliwe że on morze mieć ciągotki do gejów a ma żone i dziecko.

Witam,
Nie podejmuję się odpowiadać w imieniu innej osoby,ale psychologom jest znany mechanizm projekcji,według którego widzimy w innych osobach takie cechy,które czynią ich podobnymi do nas.Ma się wówczas mniejsze poczucie własnej inności.
Nie wiem,czy nie byłoby lepiej,gdybyś sam spróbował uporać się z tym poczuciem u siebie.Miałbyś wtedy szansę czuć się równie komfortowo wśród ludzi,jak ci,którzy mają własne żony i dzieci.
Pozdrawiam i zachęcam.

Dzień Dobry Panu,

Może być tak, jak najbardziej możliwe.

Choć, często tak jest, że pewne rzeczy widzimy, tak, jak sami o nich myślimy...

Nie pozostaje Panu nic innego, jak poobserwować tę relację, między Panem, a bratem Pana partnera.

Życzę Panu transparentności w relacji,
Irena Mielnik-Madej