Jak mogę naprawić relację z mężczyzną?

Witam mam na imię Kasia i od pewnego czasu bardzo zbliżyłam się z pewnym chłopakiem i dotychczas było wszystko w porządku chociaż on mówił że nie chce związku lecz dalej sprawial uczucie zainteresowanego, na urodzinach koleżanki inny chłopak mnie pocałował i nie powiedziałam temu chłopakowi ponieważ bałam się jego reakcji, po jakimś chasie on się dowiedział tego od innej osoby i bardzo się zdenerwował ze nie powiedziałam mu prawdy, i teraz sądzi ze wszystko zniszczylam, Jak mogę to naprawc?

Witam. Najlepiej spokojnie pogadać, ustalić czy jesteście razem, czy nie, a jeśli tak to na jakich zasadach. Jeśli zależy mu na Tobie, wszystko się uda. Jeśli nadal będzie miał focha - znaczy, że ma tendencje do nadmiernego kontrolowania a to źle rokuje. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Pani,

Sugeruję przeprosić Pani Chłopaka i szczerze porozmawiać, komunikując, że jest Pani nadal zainteresowana relacją między Wami i pracą nad jej poprawą.

Życzę Pani tylko dobrej relacji,
Irena Mielnik-Madej