Jak sprawić, aby koleżanka zakończyła swoje komentarze?

Co zrobić, jak koleżanka pyta się mnie jak tam randka z chłopakiem, chociaż dobrze wie, że z nim nie chodzę. Po prostu raz siedziałam z nim na lekcji bo nie miałam wyjścia i od tamtej pory non sto słyszę : ,,Jak ta randka z Kacprem?"
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
W żartach, zawsze jest ziarenko prawdy. Zastanowiłaś się , skąd w głowie koleżanki takie myśli?
To że siedzieliście razem, przecież nie znaczy, że jesteście parą .
A możne, twojej koleżance podoba się Kacper?
Była zazdrosna, że z nim siedziałaś, wolałaby siebie tam zobaczyć.
Jeśli jej odpowiesz: " A możne ty się z nim umów , bo widzę, że nie możesz przestać o nim myśleć", jestem przekonana, że po tym przestanie ci dokuczać.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym skierować z uśmiechem Koleżankę, po informacje na ten temat do Pani Kolegi (Kacpra).

Życzę Pani powodzenia i uśmiechu,
Irena Mielnik-Madej