Żylaki macicy w ciąży

Mam 25 lat, jestem kobietą i jestem z drugim dzieckiem w ciąży. Ginekolog powiedział mi, że mam żylaki na macicy. Są bardzo duże i mam czerwoną kropeczkę, jakby mi tam krew podeszła, jest niewielka. Bardzo się boję, bo został mi tylko miesiąc do porodu. JAKIE mogą być skutki tego wszystkiego?

Szanowna Pani!

Przedstawione informacje są zbyt mało precyczyjne. Teoretycznych możliwości jest kilka. Nie ma jednak sensu wyliczanie możliwych konsekwencji. Najlepiej, jeśli zapyta Pani lekarza sprawującego opiekę nad ciążą. On najlepiej wyjaśni możliwe scenariusze w Pani przypadku.

Pozdrawiam serdecznie