Żywienie przy częściowej padaczce

jakie leki mogę jakie unikać na co uważać, czego nie jeść, co z pracą (jaka odpowiednia), jakie badania profilaktyczne i kontrolne co ile robić? przy moich schorzeniach: Recklinghausena typ 1; padaczka częściową; przepukliny kr szyjnego C2-C7; skolioza kr piersiowego; wada wzroku -1,5; po zabiegu neuronavigacji usuniecia glejaka 1st - przyśrodkowy płat potyliczny (usunięto ok 98%)? biorę tegretol CR 200.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z opisu wynika, iż występuje wiele chorób oraz zostało zastosowane leczenie inwazyjne. Zarówno dieta, tryb pracy czy styl życia powinny być uzależnione od aktualnego stanu klinicznego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który udzieli niezbędnych wskazówek.