Czy transseksualista m/k może mieć szczęśliwe życie z kobietą?

Czy transseksualista m/k może mieć szczęśliwe życie z kobietą?Czy po ostatnim zabiegu neophalloplastyce będzie odczuwał przyjemność z sexu,zakładając że operacja powiedzie się pomyślnie.Czy wrażliwość nowych narządów płciowych będzie odczuwalna w przybliżeniu do naturalnych?

Jako psycholog, odnoszę się do tego pierwszego pytania. Poczucie szczęścia zależy przede wszystkim od umiejętności jego odnajdywania, podążania za swoimi potrzebami, przy jednoczesnej uważności na potrzeby innych. W takim ogólnym rozumieniu relacja tego typu może być udana, zakładając, że partnerka także będzie miała w sobie zgodę i akceptację stanu rzeczy. Cała reszta jest kwestia jasnej i szczerej komunikacji i zdolności do miłości (rozumianej w sensie psychologicznym).