Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 5 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kostniak ucha: Pytania do specjalistów

Ból głowy i kostniak umiejscowiony na przegrodzie kostnej wewnątrz zatoki

od 2 miesięcy boli mnie glowa, po wielu wizytach, rtg zatok, tomografii komputerowej zatok zdiagnozowano kostniaka umiejscowionego na przegrodzie kostnej wewnątrz zatoki. ten ból jest raz silniejszy raz slabszy ale uniemożliwia mi pracę ( jestem listonoszem) co dalej robić?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska
Dr n. med. Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

Bóle i zawroty głowy, otępienie, odrealnienie, pogorszenie widzenia i szumy w uszach

Witam, mam 19 lat,od kilku miesięcy dostrzegłem znaczne pogorszenie zdrowia,bóle i zawroty głowy,otępienie,odrealnienie,pogorszenie wzroku w prawym oku,szumy w uszach częste zmiany nastroju,nie radze sobie ze stresem bardzo łatwo wychodzę z równowagi,miałem robioną tomografie głowy która wykazała jedynie niewielkiego kostniaka w sitowiu(2,5 mm),te wszystkie objawy strasznie przeszkadzają w życiu codziennym,proszę o poradę
odpowiada 2 ekspertów:
Dr n. med. Adrianna Wilczek
Dr n. med. Adrianna Wilczek
Mgr Violetta Ruksza
Mgr Violetta Ruksza

O czym mogą świadczyć bóle mięśni i stawów kończyn dolnych?

Dzień dobry Jakie objawy trzeba mieć aby mieć chore żyły.O czym mogą świadczyć bóle mięśni i stawów kończyn dolnych a o czym kości. Przepraszam jeśli to pytanie jest głupie. W uchu mam niewielkiego kostniaka, nieraz przeskoki serca. Miałam holtera ok.Czy... Dzień dobry Jakie objawy trzeba mieć aby mieć chore żyły.O czym mogą świadczyć bóle mięśni i stawów kończyn dolnych a o czym kości. Przepraszam jeśli to pytanie jest głupie. W uchu mam niewielkiego kostniaka, nieraz przeskoki serca. Miałam holtera ok.Czy może miec to jakiś związek?Do jakiego specjalisty się udać.Może do już czas na jakąś klinike.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Paweł Baljon
Lek. Paweł Baljon

Niewielki kostniak w uchu a konieczność udania się do specjalisty

Dzień dobry W jednym uchu mam niewielkiego kostniaka. Nieboli ale boli mnie żuchwa i promieniuje po obu stronach szyja. Najprawdopodobniej od zębów ósemek, które po obu stronach mam do usunięcia. Czy powinnam jeszcze udać do jakiegoś specjalisty. Na tomograf, który... Dzień dobry W jednym uchu mam niewielkiego kostniaka. Nieboli ale boli mnie żuchwa i promieniuje po obu stronach szyja. Najprawdopodobniej od zębów ósemek, które po obu stronach mam do usunięcia. Czy powinnam jeszcze udać do jakiegoś specjalisty. Na tomograf, który chciała mi dać pani doktor otolaryngolag się nie zgodziłam bo miałam już robiony dwa razy kiedyś (kręgosłup i głowa) i się boję.
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Konstanty Dąbski
Lek. Konstanty Dąbski
Dr n. med. Krzysztof Jach
Dr n. med. Krzysztof Jach

Czy kostniak, który wyszedł na TK należy usunąć?

Proszę o info czy kostniak który wyszedł na TK należy usunąć. Miałem 2. operacje czerniaka na skórze i usunięciu węzłów chłonnych w pachwinie. A oto wynik TK zatok: W lewej zat. czołowej, przy przegr. kostnej drobny (ok. 3mm) kostniak.... Proszę o info czy kostniak który wyszedł na TK należy usunąć. Miałem 2. operacje czerniaka na skórze i usunięciu węzłów chłonnych w pachwinie. A oto wynik TK zatok: W lewej zat. czołowej, przy przegr. kostnej drobny (ok. 3mm) kostniak. Ogniskowe, polipowate zgrub. śluzówki w zachyłku zębodołowym pr. zat. szczęk.,24x10x14mm. Polipowate zgrub. śluzówki w górnym odcinku zachyłka bocznego tej zat. szczęk. 8x7mm. Płaskie, polipowate zgrub.śluz. (15x12x10mm) w zachyłku zębodołowym lewej zat. szczęk.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Grzegorz Luboiński
Dr n. med. Grzegorz Luboiński

Kostniak zatoki lewej i wzmacniająca się masa o nieregularnych zarysach

Witam serdecznie , mam zapytanie co mogą oznaczać zmiany wykazane w 2 badaniach ,w grudniu miałam robiony rtg zatok i pokazało kostniak zatoki lewej ostro ograniczony 6 x 4 mm , w tym tygodniu miałam rezonans magnetyczny i już wynik... Witam serdecznie , mam zapytanie co mogą oznaczać zmiany wykazane w 2 badaniach ,w grudniu miałam robiony rtg zatok i pokazało kostniak zatoki lewej ostro ograniczony 6 x 4 mm , w tym tygodniu miałam rezonans magnetyczny i już wynik jest inny : w rzucie zatoki klinowej lewej wzmacniająca się masa o nieregularnych zarysach 19 x 14 mm ,przylega do nerwu wzrokowego lewego ,dyskretny wytrzeszcz lewej gałki ocznej .Dokładna ocena wskazana na cienkowarstwowych skanach CISS I TK
odpowiada 2 ekspertów:
Lek. Konstanty Dąbski
Lek. Konstanty Dąbski
Dr n. med. Krzysztof Jach
Dr n. med. Krzysztof Jach
Patronaty