Twój przewodnik po zdrowiu

  1. Opisz swój problem. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedź w bazie ponad miliona porad!
  2. Nie ma informacji, których szukasz? Wyślij pytanie do specjalisty.
Rozpocznij
7 5 0 , 2 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Operacje wysiłkowego nietrzymania moczu: Pytania do specjalistów

Czy lek ten może powodować zaburzenia miesiączkowania?

Witam. Jestem po zabiegu wszczepienia tasmy TVT. Na wizycie kontrolnej usg wykazalo,ze pecherz nie oproznia sie calkowicie.Przepisana mi lek UPROX. Czy lek ten moze powodowac zaburzenia miesiaczkowania?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Tomasz Stawski
Lek. Tomasz Stawski

Jaka jest różnica między taśmą tytanizowaną a zwykłą?

Witam, Mam pytanie ,borykam się od 12 lat z wnm ,lekarze proponują mi taśmę TOT, prywatnie można założyć taśmę tytanizowaną która jest nowością w Niemczech czy duża będzie różnica miedzy taśmą tytanizowaną a zwykłą ?
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Witam, piszę ponieważ męczy mnie wysiłkowe puszczanie moczu. Męczę się już kilka lat z tym problemem. Chciałabym wiedzieć gdzie mogłabym się wyleczyć i jakie to są koszty? Oglądałam program w którym był podniesiony w/w przypadek. Byłabym bardzo wdzięczna za poinstruowanie... Witam, piszę ponieważ męczy mnie wysiłkowe puszczanie moczu. Męczę się już kilka lat z tym problemem. Chciałabym wiedzieć gdzie mogłabym się wyleczyć i jakie to są koszty? Oglądałam program w którym był podniesiony w/w przypadek. Byłabym bardzo wdzięczna za poinstruowanie mnie względem dalszych działań. z góry bardzo dziękuję i oczekuję na odpowiedź.
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Mariusz Blewniewski
Dr n. med. Mariusz Blewniewski

Możliwość operacji na WNM w trakcie miesiączki

Dzień dobry mam pytanie jutro mam operacje na WNM.dostałam właśnie miesiaczke o 5 dni wcześniej czekam już 2 lata czy dojdzie do operacji czy ja przesuna?
odpowiada 1 ekspert:
Dr n. med. Grzegorz Luboiński
Dr n. med. Grzegorz Luboiński

Jaką metodą najlepiej leczyć wnm?

Witam, Zmagam się z wnm stopień 3,tylna ściana pop 2-3,przednia 2 stopień.Macica obniżona 1-2st.Lekarze proponują taśmę tot plus plastykę przedńiej ściany i tylnej lub druga metoda operacja Manchesterska,gdzie skraca się szyjkę macicy plus plastyka tylnej sciany i tot.Kazdy lekarz proponuje... Witam, Zmagam się z wnm stopień 3,tylna ściana pop 2-3,przednia 2 stopień.Macica obniżona 1-2st.Lekarze proponują taśmę tot plus plastykę przedńiej ściany i tylnej lub druga metoda operacja Manchesterska,gdzie skraca się szyjkę macicy plus plastyka tylnej sciany i tot.Kazdy lekarz proponuje inna metodę a ja sama nie wiem na jaka powinnam się zdecydować.
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Aleksandra Witkowska
Lek. Aleksandra Witkowska

Zabieg na wysiłkowe nietrzymanie moczu

Witam! chciałabym się dowiedzieć gdzie mogę wykonać zabieg na wysiłkowe nietrzymanie moczu oczywiście na NFZ,mieszkam na Dolnym Śląsku koło Złotoryi ,mój ginekolog powiedział że w naszym szpitalu nie robią takich zabiegów,z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Agnieszka
odpowiada 1 ekspert:
Lek. Artur Jeliński
Lek. Artur Jeliński
Patronaty