Agresywne zachowanie po wypiciu alkoholu

Witam byłem w sobotę na imprezie w lokalu. Zawołanie mnie do baru i tam czekał na mnie znajomy. Miał przyszły kowale juz kieliszki z czerwonym jakim alkoholem. Nie jestem pewien czy coś mi dosypano, bo po 20 min zrobiłem się agresywny. Nigdy nie "bralem" i mam nadzieje że ten raz tez nie był. . Jak nam się zbadać?

Witam,

Proszę powiedzieć o swoich podejrzeniach a aptece, a farmaceuta pomoże dobrać test na obecność narkotyków. Na czym dokładnie polegało to agresywne zachowanie? Czy brał pan jakieś leki tego dnia? Rozumiem, że to była pierwsza tego typu reakcja na alkohol?