Aktywność fizyczna w ciąży

Witam jestem na początku ciazy czy jeżeli do tej pory byłam aktywna fizycznie ćwiczyłam 5/6razy w tyg na siłowni trening siłowy i interwałowy czy teraz powinnam przestać ćwiczyć jak utrzymać formę dla swojego i dziecka zdrowia ? Czy tylko spacery sa zalecane?

Witam,
ciężki wysiłek fizyczny nie jest wskazany w ciąży. Przebieg ciąży powinien monitorować Pani ginekolog i on powinien Pani odpowiedzieć, czy i jaki rodzaj aktywności fizycznej może Pani wykonywać.

Pozdrawiam